Tento týždeň zakúpilo 36 zákazníkov.

Balančná podložka Sportago Balance Ball - 60 cm

Akcie -31%


Masážna balančná podložka s pevnou plastovou základňou umožňuje široký záber cvičení na spevnenie postavy a k masáži chodidiel. viac >>
Výrobca: Sportago

42.60 € s DPH Pôvodná cena 62 €, Ušetríte 31% (19.40 €)

Spresnite výber produktu
Fialová Modrá Šedá

ks

Kombinácia balančného cvičenie s posilňovaním a masážou nemusí byť žiadnou vedou. Rozhodne nie v prípade balančné podložky Sportago Balance Ball 60 cm určené k funkčnému tréningu kombinujúceho všetko, čo váš pohybový aparát potrebuje. Dobre rozvinuté hlboké stabilizačné svalstvo, silný stred tela, spevnenie postavy, zlepšenie koordinácie a skvele odtrénované horné aj spodné partie sú hlavné aspekty, ktoré cvičením s pomôckou získate a precvičíte.

Balančná podložka Sportago Balance Ball 60cm poskytuje počas cvičenia masáž akupresúrnych bodov umiestnených na vnútornej strane chodidiel.

Masáž chodidiel je pre vaše telo veľmi efektívne, pretože na chodidlách sú umiestnené dôležité body, ktoré môžu ovplyvniť činnosť niektorých orgánov a celkovú stabilitu tela.

Masáž chodidiel zlepšuje spánok, podporuje prietok krvi a vylučovanie potu, je prospešná pre pleť, udržuje správnu funkciu orgánov, má vplyv na svalové napätie, skvelé pre relaxáciu a silné uvoľnenie, pomáha zmierniť príznaky predmenštruačného syndrómu, účinná liečba úzkosti.

Cvičenie s balančnou podložkou Sportago Balance Ball 60 cm je jednoduché. Začať môžete jednoduchým udržaním rovnováhy po tom, čo si na balančné podložku postavíte. Vďaka regulačnému ventilu jednoducho balančné podložku nafúknete či vyfúknete, čím rýchlo zmeníte obtiažnosť cvičenia (ak podložku viac vyfúknete, stane sa cvičenie obtiažnejším a naopak). Pre pokročilých je tu ešte jedna možnosť: skúste udržať rovnováhu s plastovou základňou otočenou nahor, alebo zaraďte dvojicu gumových držadiel pre posilnenie hornej polovice tela. Vyskúšať môžete aj drepy či kľučky na pevnej i oválne strane, či ďalšie nepreberné množstvo cvikov.

Balančná podložka Sportago Balance Ball 60 cm je nielen výnimočná svojím využitím, ale aj prevedením. Je vyrobený z odolného PVC materiálu, jeho pevnú základňu tvorí tvrdený plast. Súčasťou sú aj dve odnímateľná gumová tiahla zakončená ergonomickou rukoväťou zaisťujúci maximálne pohodlie počas cvičenia.

Regulácia obtiažnosti je jednoduchá vďaka ventilu, ktorým balančné podložku nafúknete či vyfúknete. Čím je tvrdšia podložka, tým je aj ťažšie cvičenie. Súčasťou balenia je i vzduchová pumpa.

 

  • pomôcka určená k masáži chodidiel, posilňovanie aj tréningu stability a koordinácie
  • dve ľahko odnímateľná ergonomické rúčky
  • jednoduchá zmena obtiažnosti cvičenia (spadne či pripustíte vzduch)
  • súčasťou balenia je i vzduchová pumpa
  • materiál: mäkká časť z PVC, tvrdá nosná plocha z tvrdeného plastu
  • výška: 23 cm (pri maximálnom nafúknutie)
  • priemer: 60 cm
  • hmotnosť: 6 kg
  • nosnosť: 150 kg
  • dĺžka madiel: 80 cm

Parametre

Farba
Fialová Modrá Šedá
Výška
23 cm
Priemer podložky
60 cm
Materiál
PVC
Maximálna nosnosť
150 kg
Pumpička súčasťou balenia
Ano
S expandermi
Ano