Činka Sportago Kettle-bell 8 kg, oranžová

Akcie -20%


Činka sportage Kettle-bell je špeciálny jednoručná činka v tvare gule, s trojuholníkovým úchopom a cementovou náplňou. viac >>
Výrobca: Sportago. Kód produktu: 10015

11.50 € s DPH Pôvodná cena 14.30 €, Ušetríte 20% (2.80 €)

Skladom 5 a viac kusov
ks

Činka Sportago Kettle-bell je špeciálny jednoručná činka v tvare gule, s trojuholníkovým úchopom a cementovou náplňou. Povrch je vyrobený z kvalitného a odolného vinylového materiálu, ktorý zaručuje dlhodobú životnosť. V kombinácii s ergonomickým úchopom je cvičenie s činkou bezpečné a komfortné.

Činka Sportago Kettle-bell je určená na precvičenie a posilnenie celého tela. Vďaka širokej škále uskutočniteľných cvikov sa dá zamerať na rozvoj sily či vytrvalosti alebo docieliť efektívneho nárastu svalovej hmoty. Vyberať môžete z niekoľkých hmotnosťou, ktoré sú pre väčšiu prehľadnosť od seba odlíšené farbou. Tie ťažšie nad 6 kg sú vhodné skôr k rozvoju sily či nárastu svalovej hmoty, naopak ľahšie činky sú ideálne pre intenzívny kardio tréning, pri ktorom dochádza k spaľovaniu kalórií a prebytočného tuku.

Cvičenie s činkou Sportago Kettle-bell je nielen efektívny, ale aj zábavné. Navyše možno s činkou cvičiť ako samostatne, tak v páre, čím sa otvárajú ďalšie možnosti cvičenia.

  • všestranná jednoručná činka s trojuholníkovým úchopom
  • vhodné na posilnenie celého tela
  • určené pre začiatočníkov, pokročilých i profesionálov
  • odolný povrch zaručujúci dlhodobú životnosť

Parametre

Farba
Oranžová
Materiál povrchu
Vinyl
Výplň
Cementová
Hmotnost
8 kg