Tento tovar si práve prezerá 10 zákazníkov.

Balančná podložka Sportago Balance Ball - 63 cm

Akcie -35% Rôzne farby


Balančná podložka s pevnou plastovou základňou umožňujúce široký záber cvičenie smerujúce k spevneniu postavy a koordinácie tela. viac >>
Výrobca: Sportago

65.50 € s DPH Štandardná cena 100.40 €, Ušetríte 35% (34.90 €)

Spresnite výber produktu
Modrá Purpurovo červená Růžová Šedá

ks

Kombinácia balančného cvičenie s posilňovaním nemusí byť žiadnou vedou. Rozhodne nie v prípade balančné podložky Sportage Balance Ball určené k funkčnému tréningu kombinujúceho všetko, čo váš pohybový aparát potrebuje. Dobre rozvinuté hlboké stabilizačné svalstvo, silný stred tela, spevnenie postavy, zlepšenie koordinácie a skvele odtrénované horné aj spodné partie sú hlavné aspekty, ktoré cvičením s pomôckou získate a precvičíte.

Cvičenie s balančnou podložkou Sportage Balance Ball je jednoduché. Začať môžete jednoduchým udržaním rovnováhy po tom, čo si na balančné podložku postavíte. Vďaka regulačnému ventilu jednoducho balančné podložku nafúknete či vyfúknete, čím rýchlo zmeníte obtiažnosť cvičenia (ak podložku viac vyfúknete, stane sa cvičenie obtiažnejším a naopak). Pre pokročilých je tu ešte jedna možnosť: skúste udržať rovnováhu s plastovou základňou otočenou nahor, alebo zaraďte dvojicu gumových držadiel pre posilnenie hornej polovice tela. Vyskúšať môžete aj drepy či kľučky na pevnej i oválne strane, či ďalšie nepreberné množstvo cvikov.

Balančná podložka Sportage Balance Ball je nielen výnimočná svojím využitím, ale aj prevedením. Je vyrobený z odolného PVC materiálu, jeho pevnú základňu tvorí tvrdený plast. Súčasťou sú aj dve odnímateľná gumová tiahla zakončená ergonomickou rukoväťou zaisťujúci maximálne pohodlie počas cvičenia.

Regulácia obtiažnosti je jednoduchá vďaka ventilu, ktorým balančné podložku nafúknete či vyfúknete. Čím je tvrdšia podložka, tým je aj ťažšie cvičenie. Súčasťou balenia je i vzduchová pumpa.

  •          pomôcka určená na posilňovanie aj tréningu stability a koordinácie
  •          dve ľahko odnímateľná ergonomické rúčky
  •          jednoduchá zmena obtiažnosti cvičenia (spadne či pripustíte vzduch)
  •          súčasťou balenia je i vzduchová pumpa
  •          materiál: mäkká časť z PVC, tvrdá nosná plocha z tvrdeného plastu
  •          výška: 23 cm (pri maximálnom nafúknutie)
  •          priemer: 63 cm
  •          hmotnosť: 6 kg
  •          nosnosť: 150 kg
  •          dĺžka madiel: 80 cm

Parametre

Farba
Modrá Purpurovo červená Růžová Šedá
Výška
23 cm
Priemer podložky
63 cm
Materiál
PVC
Maximálna nosnosť
150 kg
Pumpička súčasťou balenia
Ano
S expandermi
Ano