Tento tovar si práve prezerá 3 zákazníci.

Posilňovač brušných svalov Sportago Ab Core

Akcie -31%


Sportago Ab Core je účinnou cvičebnou pomôckou vhodnú pre posilnenie brušných svalov. Komplexne a rovnomerne precvičíte horné, spodné, ale aj šikmé brušné svalstvo. viac >>
Výrobca: Sportago. Kód produktu: 10004

34.80 € s DPH Pôvodná cena 38.70 €, Štandardná cena 50.30 €, Ušetríte 31% (15.50 €)

Posledných 5 kusov za túto cenu
ks

Posilňovač brušných svalov Sportago Ab Core je malou a účinnú cvičebný pomôckou vhodnú pre posilnenie celého tela. Komplexne a rovnomerne precvičíte horné, spodné, ale aj šikmé brušné svalstvo. Výhodou posilňovača Sportago Ab Core je aj pestrá škála cvikov s vlastnou váhou, ktorými ste schopní efektívne odcvičiť aj hrudník, dolné končatiny alebo paže. Môžete tak cvičiť kľuky, bicepsové a tricepsové zdvihy, alebo do cvičenia zapojiť lýtka či stehná. Táto účinná pomôcka navyše podporuje správnu techniku ​​prevedenia cviku a spolu s dvojicou mäkkých penových valcov je šetrná k vašim chrbtu.

Odpor posilňovača, ktorý musíte prekonať, je vytváraný dvojicou pružín po stranách pomôcky. Tuhosť nastavenie pružín je možné regulovať vďaka dvojici koliesok po oboch stranách posilňovača. Môžete tak dosiahnuť ideálneho nastavenia posilňovača, čím zvýšite efektivitu cvičenia. Po dokončení cvičení možno posilňovač ľahko zložiť na veľkosť, ktorá nezaberá veľa miesta, a možno ho tak ľahko schovať.

Konštrukciu tejto cvičebné pomôcky tvorí pevný kovový rám, ktorý zaistí vysokú nosnosť i stabilitu. Pohodlná oporná plocha valcov je zase z protišmykového a na dotyk príjemného penového materiálu. S rovnakou precíznosťou sú zhotovené aj odporové pružiny, ktoré si zachovajú svoje vlastnosti aj pri pravidelnom používaní.

  • vhodné pre posilnenie brušných svalov, ale tiež svalov hrudníka, nôh a paží
  • jednoduché a účinné cvičenia pre začiatočníkov i pokročilých
  • zaistí správnu techniku ​​prevedenia cviku
  • tri nastaviteľné stupne obtiažnosťou
  • pomôcka je šetrná k chrbtu
  • rozmery: dĺžka 53 cm, šírka 49 cm, výška 37 cm

Parametre

Nosnosť
120 kg
Materiál madel
Pěna
Typ stroje
posilovač břišních svalů