Posilňovacie koliesko Sportago Ab Roller 400

Akcie -28%


Jednoduchá a praktická pomôcka pre posilnenie a nárast svalovej hmoty v oblasti brucha, chrbta, hrudníka, paží, ramien a lýtok. viac >>
Výrobca: Sportago. Kód produktu: 10176

11.20 € s DPH Pôvodná cena 12.80 €, Štandardná cena 15.50 €, Ušetríte 28% (4.30 €)

Skladom 5 a viac kusov
ks
Mať pevné a vypracované brušné svalstvo je snom každého športovca. Niektorí využívajú osvedčených tréningových postupov zahŕňajúcich cvičenia s vlastnou váhou tela, iní zase preferujú posilňovacie stroje. Či už si vyberiete akúkoľvek z možných variantov, ako sa k svojmu cieľu priblížiť, skúste svoj tréning spestriť o malú, ale účinnú a efektívnu cvičebnú pomôcku. Tou je posilňovacie koliesko Sportago Ab Roller 400.
 
Posilňovacie koliesko Sportago Ab Roller 400 je účinná cvičebná pomôcka zameraná na komplexné posilnenie brušných svalov. Počas cvičenia sa zapájajú aj svaly hornej polovice tela, precvičíte tak rovnako chrbát, hrudník, ramená a ruky.
 
Cvičenie začínate úchopom dvoch bočných rukoväťou po stranách kolieska. Východisková poloha je v kľaku na nohách, je tiež dôležité mať počas celého rozsahu pohybu rovný chrbát. Celou svojou váhou sa oprite do kolieska a pohybom vpred po podlahe telo dostávate do vodorovnej polohy. Opačným posunom kolieska späť sa pomaly dostávate späť do východiskovej polohy.
 
Posilňovacie koliesko Sportago Ab Roller 400 je odolnejšia variantom posilňovacieho kolieska. Je vyrobený z odolného plastového materiálu (ABS) a ocele. Vďaka väčšej šírke kolieska je zaistená väčšia stabilita cvičenia. Rukoväte sú ergonometricky tvarované a pogumované, rovnako obvod kolieska.
 
pomôcka zameraná na posilnenie brušných svalov
pri cvičení zapojíte aj svalové partie chrbta, ramien, paží a hrudníka
odolný plastový materiál z ABS
pogumované rukoväte
protišmyková gumová vrstva spodnej plochy
materiál: ABS (zdravotne nezávadný termoplastický polymér)
materiál rukoväťou: TPR (termoplastický kaučuk)
hmotnosť: 750 g
nosnosť: 110 kg

  Parametre

  Nosnosť
  110 kg
  Materiál
  ABS + TPR + ocel
  priemer kolieska
  16 cm
  Šírka kolieska
  9 cm