Tento tovar si práve prezerá 6 zákazníkov.

Hrazda do dverí Sportago DB120

Akcie -50%


Nastaviteľné hrazda do dverí pre príťahy, jednoduchá montáž a demontáž, spracovaná v kvalitnej chrómovanej ocele s protišmykovými úchopmi. viac >>
Výrobca: Sportago. Kód produktu: 10020

11.60 € s DPH Pôvodná cena 23.20 €, Ušetríte 50% (11.60 €)

Skladom 5 a viac kusov
ks

Príťahy, čiže zhyby vás neohromí len svojou jednoduchosťou, ale aj skutočnými výsledkami. Populárna cvik naplno využíva váhu vlastného tela a všestranne zapája a posilňuje hlavne svaly chrbta, ramien a paží. Cvičením zhybov tak pre telo vytvárate skvelé podmienky k efektívnemu rastu svalovej hmoty a sily. Ak chcete sa zhyby začať aj vy, nemusíte nutne vo svojom okolí hľadať najbližší pevnú vetva stromu, prípadne navštíviť preplnenú posilňovňu vo vašom okolí. Využiť účinnosť tohto cviku môžete aj v pohodlí vášho domova.

Hrazda do dverí Sportago DB120 je posilňovacia pomôcka vytvorená presne na mieru vašej domácej posilňovni. Montáž hrazdy je jednoduchou a rýchlou záležitosťou, vďaka ktorej môžete počas chvíľky začať so svojím tréningom. Jednoducho ju upevníte medzi zárubňu dverí a vďaka otočným gumovým zakončením hrazdu nastavíte presne podľa rozmeru, ktorý potrebujete.

Materiál hrazdy do dverí Sportago DB120 je z pevnej chrómovanej ocele a hrazde tak zaistí vysokú odolnosť, pevnosť a nosnosť. Ruky pri cvičení zostanú v pohodlí vďaka protišmykovej molitanové rukoväťou, ktorá je príjemná na dotyk a prináša tak dostatočný komfort aj pri intenzívnom tréningu.

  • upevnenie medzi zárubne dverí
  • jednoduchá montáž a demontáž hrazdy
  • pohodlná a protišmyková rukoväť
  • gumové zakončenie po stranách hrazdy
  • nastavenie veľkosti: 63 cm až 93 cm
  • nosnosť: 100 kg
  • hmotnosť: 1,3 kg

Parametre

Nosnosť
100 kg
Materiál
Chromovaná ocel
Typ hrazdy
Do dveří
Regulace roztažení
63-93 cm
Typ stroje
hrazdy